Dla kogo są te targi?


W wielu miejscach na tej stronie piszemy, że IV Targi Wyposażenia Gastronomii, Handlu i Biur SAS INNOWACJE 2017 to targi biznesowe. Piszemy o konkursach dla kupujących na targach, piszemy o nagrodach dla każdej firmy, piszemy o odpłatnych warsztatach dla właścicieli i osób zarządzających gastronomią. Wszystko to jest prawdą, bo ok. 99% naszej działalności realizujemy z podmiotami gospodarczymi. Ale … targi są również przeznaczone dla osób, które jeszcze nie prowadzą swojej własnej działalności gospodarczej.

Czy myślisz o własnym biznesie?

Jeżeli tak, to te targi są również dla Ciebie. Rozmawiając z profesjonalistami dowiesz się dużo już na etapie planowania biznesu. Poznasz nowości branżowe – być może na niektórych stoiskach uzyskasz inspirację, by Twój przyszły biznes był jeszcze lepszy. Być może już na starcie zrealizujesz go inaczej – lepiej

Masz uwagi do producentów urządzeń, które kupiłeś w SAS?

Na targach spotkasz się bezpośrednio z przedstawicielami wielu producentów. Będziemy wdzięczni za wszelkie opinie i uwagi, które pozwolą poprawić jakość urządzeń i rozwiązań, które Państwu oferujemy. Być może na targach okaże się, że sprawy są już rozwiązane?

Planujesz rozwój swojego biznesu?

Oferta targowa to specjalne ceny na produkty prezentowane na targach. Zamów sprzęty, które potrzebujesz na targach. W trakcie targów możliwość zawarcia umowy leasingu.